Author: j***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love it
Color: Grey
Price: 865kr
| Charger | Not include a charger |
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | IPS LCD |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Blue |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se25052117170915698 |
Author: j***4
Date:
Review: I love it
Color: Grey
Author: 4***3
Date:
Review: thanks so much
Color: Purple
Author: s***6
Date:
Review: Perfect
Color: Black
Author: g***u
Date:
Review: Perfect
Color: Gold
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.