Author: h***0
Date:
Review: My son loves his tablet, Good wasn't expecting to come this way, great for kids
Color: Black
Price: 624kr
| Material | ABS |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | LED |
| Features | Supports USB OTG |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Pink |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | Rockchip |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se2412119493977748 |
Brand Name: Coopers
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Coopers-sc-0141759399.html
Quality: 5667160 people said the quality is very good!
Author: h***0
Date:
Review: My son loves his tablet, Good wasn't expecting to come this way, great for kids
Color: Black
Author: v***a
Date:
Review: the best thing i ever bought.my sister dochter is really happy with this thank you
Color: Black
Author: h***0
Date:
Review: My daughter love her tablet, I recommend for kids
Color: Pink
Author: M***W
Date:
Review: Looks beautiful
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.