Author: s***m
Date:
Review: I am very happy with this product, extremely child friendly set up, with options to have ad free and free apps only. Slightly on the heavier side for toddlers but I am very impressed with the product overall.
Color: Pink
Price: 1 079kr
Original Price: 1 104kr
| Charger | Not include a charger |
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | Yes |
| Features | Media Card Reader |
| Battery Life | 5-8h |
| Color | Blue |
| Brand | Unisoc |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Screen Size | 10.1" |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| CPU Brand | Unisoc |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 15 |
| Cell Capacity | 5000-5999mAh |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3481 |
| SKU | se25080633227372934 |
Brand Name: TABWEE
Quality: 6070602 people said the quality is very good!
Author: s***m
Date:
Review: I am very happy with this product, extremely child friendly set up, with options to have ad free and free apps only. Slightly on the heavier side for toddlers but I am very impressed with the product overall.
Color: Pink
Author: t***y
Date:
Review: very good
Color: Blue
Author: s***1
Date:
Review: Amazing tablet arrived early cannot fault the service
Color: Blue
Author: m***s
Date:
Review: I got it better the battery runs out very quickly.
Color: Blue
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.