Author: s***e
Date:
Review: great tablet, amazing value for money. this ois the 2nd one I've bought for the family
Color: Black
Price: 939kr
Original Price: 1 252kr
| Charger | Include a charger |
| Material | Silicone |
| Batteries Included | Yes |
| Features | None |
| Screen Resolution | 1024 x 600 |
| Color | Black |
| Screen Size | 8" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 7" & Under |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | under 4000mAh |
| SKU | se25061794424904424 |
Brand Name: TenYide
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/TenYide-sc-0145081389.html
Quality: 5020852 people said the quality is very good!
Author: s***e
Date:
Review: great tablet, amazing value for money. this ois the 2nd one I've bought for the family
Color: Black
Author: m***h
Date:
Review: women long sleeve dress size medium size in the back 🔙🔙🔙🔙🔙🔙🔙🔙🔙🔙🔙🔙
Color: Black
Author: M***e
Date:
Review: This is perfect for me. Bought it to watch UK TV while holidaying in Crete using a VPN. Love it!
Color: Black
Author: r***7
Date:
Review: It is great, I like it
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.