Author: v***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: the tablet works perfectly well 👌 am enjoying it 😀
Color: Grey
Price: 1 017kr
| Charger | Not include a charger |
| Material | Aluminum Alloy |
| Model | Qetupa Z50 |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | IPS LCD |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Pink and Purple Keyboard |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 14 |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se25041852626059033 |
Author: v***4
Date:
Review: the tablet works perfectly well 👌 am enjoying it 😀
Color: Grey
Author: d***n
Date:
Review: very good quality
Color: Rose Gold
Author: j***1
Date:
Review: Very good
Color: Grey
Author: 4***3
Date:
Review: happy with my purchase
Color: Gold
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.