Author: g***1
Date:
Review: Perfect….looked so real on and very comfortable to wear. Only bought for 90s fancy dress theme party and I was delighted with it.
Color: Gold
Price: 115kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Dark Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 180 g |
| Length | 25 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb25042973237407474 |
Author: g***1
Date:
Review: Perfect….looked so real on and very comfortable to wear. Only bought for 90s fancy dress theme party and I was delighted with it.
Color: Gold
Author: A***7
Date:
Review: Super cute and great for the price! Very soft too
Color: Gold
Author: p***t
Date:
Review: Looks better than my own hair . So good my mother did a double take and boyfriend walk right past me. Not been seen with Bob for 15 years. Looks exact colour of my own hair and is really a good quality and very comfortable with a wig cap
Color: Gold
Author: y***0
Date:
Review: Absolutely fabulous! Love it, so very real looking! Much better than I expected. Am ordering another one now! 😍
Color: Gold
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.