Author: 3***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Absolutely fantastic quality love it
Color: Multicolor
Price: 85kr
Original Price: 113kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 120 g |
| Length | 25 cm |
| Crown | 55 cm |
| SKU | sb2412139400032338 |
Overall Rating: 4.66/5
Author: 3***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Absolutely fantastic quality love it
Color: Multicolor
Author: m***g
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Lovely
Color: Multicolor
Author: p***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I absolutely love it, I needed to trim the fringe but that’s personal choice. It even comes with a net to keep your own hair, out of the way. Will probably be ordering a few more wigs, now I know how good they are.
Color: Multicolor
Author: k***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Love the wig, giving me more choice when I go out.
Color: Multicolor