Author: T***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Shall be good, I hope
Color: White
Size: 6 Pcs
Price: 28kr
Original Price: 37kr
| Material | ABS |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Style Type | T10 |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 5W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 2000~3000LM |
| SKU | sq251216170639768135309 |
Author: T***y
Date:
Review: Shall be good, I hope
Color: White
Size: 6 Pcs
Author: r***9
Date:
Review: very easy to use and very good lighting
Color: White
Size: 6 Pcs
Author: p***n
Date:
Review: very good quality 👌 👏 👍
Color: White
Size: 6 Pcs
Author: p***n
Date:
Review: very good quality 👌
Color: Blue
Size: 6 Pcs
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.