Author: t***8
Date:
Review: The wig itself was good but wasn’t for me
Color: Multicolor
Price: 110kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 150 g |
| Length | 30 cm |
| Crown | 55 cm |
| SKU | sb2312211016358337 |
Author: t***8
Date:
Review: The wig itself was good but wasn’t for me
Color: Multicolor
Author: 4***4
Date:
Review: I bougfht this for a friend who was astonished by the quality. She literally spends hundreds of pounds on her wigs and this was every bit as good, if not better. Beautiful colour, style and quality. What's not to like?
Color: Multicolor
Author: u***2
Date:
Review: Ciekawa struktura włosów, dziwne w dotyku
Color: Multicolor
Author: r***8
Date:
Review: non proprio uguale alla foto ma comunque abbastanza buona, l'ho presa per mia madre, vediamo se le piacerà. Arriva con una retina per raccogliere i capelli. Se utile lasciami un like 🤗👍
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.