Author: z***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Umělé, zdaleka to není jako na fotce
Color: Brown Ombre
Price: 154kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 160 g |
| Length | 30 cm |
| Crown | 52-58 cm |
| SKU | sb260310105938592943586 |
Author: z***0
Date:
Review: Umělé, zdaleka to není jako na fotce
Color: Brown Ombre
Author: b***r
Date:
Review: Sieht Mega aus! Super nice ❤️❤️❤️
Color: Brown Ombre
Author: g***i
Date:
Review: 😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉
Color: Blonde Ombre
Author: g***i
Date:
Review: 🐻🐻🐻🐻🐻🐻🐻🐻🐻🐻🐻🐻🐻🐻🐻🐻🐻
Color: Linen Gold
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.