Author: z***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: zu kurz, aber gut
Färg: Brun
Price: 125kr
Original Price: 166kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Vikt | 160 g |
| Längd | 25 cm |
| Krona | 53-58 cm |
| SKU | sb25070223006489399 |
Author: z***2
Date:
Review: zu kurz, aber gut
Färg: Brun
Author: m***4
Date:
Review: qualite prix correcte je recommende
Färg: Brun
Author: A***a
Date:
Review: Miy linda y un color muy chulo
Färg: Brun
Author: c***o
Date:
Review: viene muy bien ,esta muy autentica
Färg: Brun
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.