Author: j***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: love this one amazying price point
Color: Grey
Price: 152kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Grey |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 100 g |
| Length | 30 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb25082648001460510 |
Author: j***r
Date:
Review: love this one amazying price point
Color: Grey
Author: f***2
Date:
Review: Like in the pictures.
Color: Grey
Author: j***h
Date:
Review: Nice wig looks natural
Color: Grey
Author: 4***1
Date:
Review: Nice wig , good quality
Color: Grey
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.