Author: k***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Beautiful wig and beautiful colour
Color: Red Violet
Price: 129kr
| Material | Matte Silk |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Purple |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Bob Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 160 g |
| Length | 30 cm |
| Crown | 52 cm |
| SKU | sb2408147528880588 |
Author: k***7
Date:
Review: Beautiful wig and beautiful colour
Color: Red Violet
Author: s***8
Date:
Review: Very natural and very good
Color: Gold
Author: a***7
Date:
Review: super nice
Color: Gold
Author: n***a
Date:
Review: the quality for the price is great
Color: Pink
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.