Author: t***s
Date:
Review: Gorgeous realistic looking hair and very comfortable , lovely colours
Color: Piano Color
Price: 152kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Piano Color |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 150 g |
| Length | 30 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb251027816134724244 |
Author: t***s
Date:
Review: Gorgeous realistic looking hair and very comfortable , lovely colours
Color: Piano Color
Author: s***e
Date:
Review: Very accurate to description
Color: Piano Color
Author: p***6
Date:
Review: Lovely very realistic wig had so many compliments wearing this one the dark root makes it look very natural. Can highly recommend this for everyday wear .
Color: Piano Color
Author: p***6
Date:
Review: Great length and style live these wigs great value and they look realistic had so many compliments when I wear them . The only downfall is they do need a fringe for me as they’re too long at front .
Color: Piano Color
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.