Author: t***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Gorgeous realistic looking hair and very comfortable , lovely colours
Color: Piano Color
Price: 119kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Piano Color |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 150 g |
| Length | 30 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb251110284374772389 |
Author: t***s
Date:
Review: Gorgeous realistic looking hair and very comfortable , lovely colours
Color: Piano Color
Author: s***e
Date:
Review: Very accurate to description
Color: Piano Color
Author: d***e
Date:
Review: This is lovely and surprisingly good looking when on
Color: Brown Ombre
Author: L***i
Date:
Review: perfect
Color: Piano Color
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.