Author: l***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Nice wig
Color: Gold
Price: 118kr
Original Price: 120kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 170 g |
| Length | 30 cm |
| Crown | 55 cm |
| SKU | sb2307120100333456 |
Author: l***a
Date:
Review: Nice wig
Color: Gold
Author: l***a
Date:
Review: Nice wig
Color: Gold
Author: l***a
Date:
Review: Nice wig
Color: Gold
Author: l***j
Date:
Review: Just like the picture after some styling
Color: Gold
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.