Author: t***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Comme la photo merxi bcp shein france
Color: Black
Price: 37kr
Original Price: 49kr
| Material | Synthetic Fiber |
| Composition | 100% Silk |
| Color | Black |
| Type | Single Dense Row Planting |
| Special Selling Point | None |
| Length | 11.2 cm |
| Width | 6.2 cm |
| Eyelashes Length | 1.5 cm |
| SKU | sb25020578257863068 |
Author: t***0
Date:
Review: Comme la photo merxi bcp shein france
Color: Black
Author: h***u
Date:
Review: Fast shipping, good product and I’m happy :)
Color: Black
Author: c***0
Date:
Review: I like so much
Color: Black
Author: s***2
Date:
Review: Very nice
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.