Author: s***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: These were a great addition to my daughters Halloween dress up, they went on really easy and off with cellotape really easy, would definitely recommend
Color: Red
Price: 15kr
| Material | Paper |
| Pattern Type | Halloween |
| Style | Simple |
| Type | Sticker |
| Occasion | Holiday |
| Festivals | Halloween |
| Color | Red |
| Benefits | Recycling |
| Body Part | Body Tattoo Stickers |
| Batteries Included | No |
| Height | 0.5 cm |
| Length | 10.5 cm |
| Width | 6 cm |
| SKU | sb2407278465746576 |
Author: s***0
Date:
Review: These were a great addition to my daughters Halloween dress up, they went on really easy and off with cellotape really easy, would definitely recommend
Color: Red
Author: G***1
Date:
Review: Really happy with this would order again!!
Color: Red
Author: m***a
Date:
Review: Top love it 😍😍😍😍😍😍😍🤣🤣🤣
Color: Red
Author: s***8
Date:
Review: they look so real
Color: Red
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.