Author: v***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: It’s nice but but small now all sticker sheets are fitting in
Color: Pink
Size: one-size
Price: 28kr
| Material | Plastic |
| Closure Type | Zipper |
| Pattern Type | Letter |
| Shapepattern | Square |
| Style | Cute |
| Color | Pink |
| Batteries Included | No |
| Height | 20 cm |
| Length | 1.5 cm |
| Width | 13 cm |
| SKU | sb2212234822203525 |
Author: v***o
Date:
Review: It’s nice but but small now all sticker sheets are fitting in
Color: Pink
Size: one-size
Author: c***l
Date:
Review: Nagyon jó a minősége. Sok matrica el fér benne.
Color: Pink
Size: one-size
Author: 4***9
Date:
Review: A very good product
Color: Pink
Size: one-size
Author: k***a
Date:
Review: great for smaller sheets please like my comment im poor 😅
Color: Pink
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.