Author: m***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Happy with the purchase
Color: Brown
Price: 27kr
| Material | Synthetic Fiber |
| Composition | 100% Silk |
| Lash Curl | CC |
| Type | Cluster Lashes |
| Special Selling Point | None |
| Length | 16.3 cm |
| Width | 11 cm |
| Eyelashes Length | 1.3 cm |
| SKU | sb25031821118596659 |
Author: m***n
Date:
Review: Happy with the purchase
Color: Brown
Author: a***n
Date:
Review: Great, looks like the photo
Color: Brown
Author: h***k
Date:
Review: Just as described. Very good quality.
Color: Brown
Author: x***x
Date:
Review: very cool 😎 and thanks
Color: Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.