Author: L***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: These are so cool! Was so happy with these and they stayed all day for me at a hen party, so delighted!
Color: Silver
Price: 30kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | White |
| Type | Clip-In Hair Extensions |
| Curl | Straight Hair |
| Crowd | Women |
| Theme | Y2K |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | Do not Perm or Dye |
| Net Weight | 18 g |
| Length | 50 cm |
| SKU | sb2412097711714222 |
Author: L***a
Date:
Review: These are so cool! Was so happy with these and they stayed all day for me at a hen party, so delighted!
Color: Silver
Author: a***9
Date:
Review: Good quality like the message pls 🥰
Color: Silver
Author: R***a
Date:
Review: It is very nice and easy to use.
Color: White
Author: e***a
Date:
Review: Sooo great for its price
Color: Hot Pink
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.