Author: V***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 12 mollette per capelli veramente ottimi, tengono bene i capelli e ci sono di tutti i colori
Color: Multicolor
Size: one-size
Price: 45kr
| Material | ABS |
| Ideal for | Men |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Batteries Included | No |
| Type | Hair Cutting Tools |
| Height | 2 cm |
| Width | 4 cm |
| Length | 5.5 cm |
| SKU | sb260312150636775666929 |
Author: V***a
Date:
Review: 12 mollette per capelli veramente ottimi, tengono bene i capelli e ci sono di tutti i colori
Color: Multicolor
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.