Author: c***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: so nice can't wait to wear it on .
Color: Burgundy
Price: 1 026kr
| Composition | 100% Polyester |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | Lace Front Wigs |
| Curl | Braiding |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Lace Area | 13*1 |
| Net Weight | 450 g |
| Length | 71.12 cm |
| Crown | 57 cm |
| SKU | sb2301178056433558 |
Author: c***1
Date:
Review: so nice can't wait to wear it on .
Color: Burgundy
Author: e***6
Date:
Review: ☺️☺️☺️☺️☺️🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩
Color: Burgundy
Author: o***1
Date:
Review: The Braiding look so good 👍 and i like it 👌 am going to buy more of these Braiding hair again
Color: Bronze
Author: k***0
Date:
Review: Wig looked good. As it's synthetic it does not last long. It is pricey because the hair tangles up easily and the fluffy.
Color: Burgundy
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.