Author: d***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: jätte besviken, längtade till att få denna peruk och den är inget som på bilden, färgen är inte samma, hårfästet är hemskt, ser så fake ut.
Color: Purple
Price: 264kr
| Composition | 100% Polyester |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Purple |
| Type | Lace Front Wigs |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Lace Area | 13*1 |
| Net Weight | 290 g |
| Length | 70 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2302170303925257 |
Author: d***a
Date:
Review: jätte besviken, längtade till att få denna peruk och den är inget som på bilden, färgen är inte samma, hårfästet är hemskt, ser så fake ut.
Color: Purple
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.