Author: c***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: love this wig. good quality
Color: Ombre
Price: 181kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Blonde Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 180 g |
| Length | 35 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb2411158032083410 |
Author: c***0
Date:
Review: love this wig. good quality
Color: Ombre
Author: h***9
Date:
Review: Lovely quality
Color: Ombre
Author: e***n
Date:
Review: Lovely!
Color: Ombre
Author: e***n
Date:
Review: Fabulous
Color: Ombre
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.