Author: s***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Need to style it but very soft and nice , love the color
Color: Black-brown
Price: 164kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Festival |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 166 g |
| Length | 35 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb25040993951183288 |
Author: s***1
Date:
Review: Need to style it but very soft and nice , love the color
Color: Black-brown
Author: g***n
Date:
Review: Exactly as described
Color: Black-brown
Author: a***8
Date:
Review: Very nice product. Does the job quite well. I love them
Color: Black-brown
Author: m***s
Date:
Review: Yeah really good really nice!
Color: Black-brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.