Author: k***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love it 🥰🥰 my favourite
Color: Rose Red
Price: 117kr
Original Price: 156kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 175 g |
| Length | 36 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb25011602232304587 |
Author: k***2
Date:
Review: I love it 🥰🥰 my favourite
Color: Rose Red
Author: S***7
Date:
Review: Good quality i love it I recommend it
Color: Ombre
Author: e***a
Date:
Review: really cute,I love it
Color: Ombre
Author: m***s
Date:
Review: very nice product i like
Color: Rose Red
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.