Author: e***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Beautiful, I love it 😍🥰
Color: Multicolor
Price: 149kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 145 g |
| Length | 35 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb2407178694373971 |
Author: e***a
Date:
Review: Beautiful, I love it 😍🥰
Color: Multicolor
Author: b***1
Date:
Review: this would is everything. super cute
Color: Multicolor
Author: s***a
Date:
Review: i am very happy with the product. Good quality, pretty colour, its very comfortable to wear. I like it very much. thank you
Color: Multicolor
Author: c***u
Date:
Review: I am really satisfied with this wig. it is soft and good quality.
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.