Author: s***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very good product
Color: Pink
Price: 115kr
Original Price: 153kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 215 g |
| Diameter | 35 cm |
| Crown | 52-56 cm |
| SKU | sb25080839092435225 |
Author: s***6
Date:
Review: very good product
Color: Pink
Author: a***b
Date:
Review: good quality for the price, beautiful colour
Color: Pink
Author: v***6
Date:
Review: lovely wig which looks great and good fitting
Color: Pink
Author: d***y
Date:
Review: True to product image
Color: Pink
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.