Author: S***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good quality i love it I recommend it
Color: Burgundy
Price: 115kr
Original Price: 153kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 170 g |
| Length | 36 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb25011614113219951 |
Author: S***7
Date:
Review: Good quality i love it I recommend it
Color: Burgundy
Author: S***7
Date:
Review: Good quality i love it I recommend it
Color: Gold
Author: i***a
Date:
Review: Love it
Color: Burgundy
Author: t***6
Date:
Review: very soft, lovely looking very happy with it
Color: Burgundy
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.