Author: m***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good product. Same like picture. 😍
Color: Brown Ombre
Price: 109kr
Original Price: 145kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Red |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 167 g |
| Length | 36 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2206118671083006 |
Author: m***1
Date:
Review: Good product. Same like picture. 😍
Color: Brown Ombre
Author: t***s
Date:
Review: very nice wig! the color is very bright and even. it brights but not a fake look. its small, I have a small head and it fits me perfect
Color: Red
Author: 4***8
Date:
Review: Quick delivery and really nice quality and colour. Got lots of compliments on my nee hair do ha
Color: Brown Ombre
Author: c***7
Date:
Review: Mise pour halloween ..top 👍
Color: Red
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.