Author: H***e
Date:
Review: This is my second time buying one of these brushes! they exfoliate your scalp very well!
Color: Pink
Size: one-size
Price: 22kr
| Material | ABS |
| Pattern Type | Plain |
| Shapepattern | Round |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Purple |
| Type | Shampoo Massage Brush |
| Batteries Included | No |
| Length | 9 cm |
| Width | 9 cm |
| Height | 7 cm |
| SKU | sb2107050405564306 |
Author: H***e
Date:
Review: This is my second time buying one of these brushes! they exfoliate your scalp very well!
Color: Pink
Size: one-size
Author: a***4
Date:
Review: Is a soft sturdy silicone and is a lot less rough than I expected. It’s a perfect handheld size. The spikes are not pointy and I feel super clean after shampooing my hair. I bought one for my kitty too and she loves getting brushed with it and it helps her get super clean during her baths. Please like for points.
Author: b***4
Date:
Review: super cute I havent gotten it yet but u got 2 one for my dog and one for me lol. please like I need points I'm broke!
Color: Blue
Size: one-size
Author: f***s
Date:
Review: stuck together unlike other brushes that you can remove parts which i personally don’t like since shampoo can get in and takes a bit more time to clean- it feels dirty! this is simple, has a better grip, and is easy to clean. it is hard with a little bit of squishiness which is better for combing/ massaging your hair without it hurting your scalp.
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.