Author: i***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Love it
Color: Purple
Price: 121kr
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Purple |
| Type | Bangs Wig |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Net Weight | 200 g |
| Length | 35 cm |
| Crown | 56 cm |
| SKU | sb2310068308657414 |
Author: i***n
Date:
Review: Love it
Color: Purple
Author: g***8
Date:
Review: Thick wig that isn't as dark as the picture on Shien. I was expecting a dark wig,this looks more lilac than a deep, rich purple.
Color: Purple
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.