Author: l***7
Date:
Review: I love this screen! I connected it using the cable provided to my laptop and it worked instantly So easy to use
Color: Black Lite
Price: 1 207kr
| Material | ABS |
| Features | Portable |
| Resolution | 1080P |
| Additional installation costs | No installation fees |
| Color | Black Lite |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Type | Portable Monitors |
| Maximum Resolution | 1920 x 1200 |
| Display Ratio | 16:10 |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Response Time | 5ms |
| Screen Size | 16" |
| Display Type | LCD |
| Screen Size Range | 14" to 16" |
| Connectivity Technology | HDMI |
| Contrast Ratio | 1200:1 |
| Brightness | 300cd/m |
| SKU | se25070790957923322 |
Brand Name: Reletech
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Reletech-sc-014442352.html
Quality: 6268967 people said the quality is very good!
Author: l***7
Date:
Review: I love this screen! I connected it using the cable provided to my laptop and it worked instantly So easy to use
Color: Black Lite
Author: l***8
Date:
Review: This is the Ideal second screen for my laptop!! Connects with no issues, all the wires comes with it and works with no issues.
Color: Black Lite
Author: m***2
Date:
Review: I’ve only tested this out but it looks like is going to be a great addition to my workflow.
Color: Black Lite
Author: k***b
Date:
Review: Tested only on hdmi and work perfectul.👍
Color: Black Lite
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.