Author: H***S
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very cute!!
Color: Blonde Ombre
Price: 164kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Blonde Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 180 g |
| Length | 50 cm |
| Crown | 52-58 cm |
| SKU | sb25081516556122622 |
Author: H***S
Date:
Review: Very cute!!
Color: Blonde Ombre
Author: m***n
Date:
Review: great wig! I brought it to be part of my Halloween costume as tiff from the bride of chucky. Had loads of compliments on it a lot of people thought it was my hair
Color: Blonde Ombre
Author: e***h
Date:
Review: I love this wig so much I bought it for a second time.
Color: Blonde Ombre
Author: e***h
Date:
Review: I LOVE this wig.
Color: Blonde Ombre
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.