Author: l***c
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Such a blessing so pretty
Color: Dark Brown
Price: 139kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Dark Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 180 g |
| Length | 40 cm |
| Crown | 55 cm |
| SKU | sb2412237500519838 |
Author: l***c
Date:
Review: Such a blessing so pretty
Color: Dark Brown
Author: l***c
Date:
Review: Real pretty so worth it
Color: Dark Brown
Author: c***p
Date:
Review: 🤙🤙🤙🤙🤙🤙🤙🤙🤙🤙🤙🤙🤙🤙🤙🤙🤙🤙🤙🤙🤙🤙🤙🤙🤙🤙🤙🤙🤙🤙🤙
Color: Dark Brown
Author: m***1
Date:
Review: okkkkkkkkkkkkkikkkkkkikkkkkkkikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
Color: Dark Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.