Author: 3***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Beautiful
Color: Black Brown
Price: 155kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | White |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 150 g |
| Length | 40 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb25041870773494357 |
Author: 3***8
Date:
Review: Beautiful
Color: Black Brown
Author: s***r
Date:
Review: Nice, thick wig. Deep chocolate colour.
Color: Black Brown
Author: n***e
Date:
Review: It’s ok but head to position it right
Color: Black Brown
Author: r***8
Date:
Review: ❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥
Color: Black Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.