Author: s***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: perfect
Color: Blonde Highlight
Price: 170kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 215 g |
| Length | 45 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb260314112589001942848 |
Author: s***y
Date:
Review: perfect
Color: Blonde Highlight
Author: m***s
Date:
Review: a really nice mix of shades and a great length and weight to it
Color: Blonde Highlight
Author: m***s
Date:
Review: a great summer wig a nice mix of light brown and blonde shades great style
Color: Blonde Highlight
Author: r***f
Date:
Review: Es muy bonito queda genial
Color: Blonde Highlight
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.