Author: k***i
Date:
Review: very good product i loved it ❤️
Color: White
Size: 1m
Price: 84kr
| Material | Copper |
| Length | 1m |
| Color | Pink |
| Interface | Lightning |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Apple |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | Yes |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 2A |
| Power | 40W |
| SKU | re2302177978420422 |
Brand Name: JMMO
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/JMMO-sc-01485775.html
About: The latest in tech: check! Find all your current tech obsessions, from Bluetooth earphones to speakers, fans, buzzworthy beauty gadgets & beyond!
Quality: 999068 people said the quality is very good!
Author: k***i
Date:
Review: very good product i loved it ❤️
Color: White
Size: 1m
Author: D***i
Date:
Review: Nice product, it worked good
Color: Pink
Size: 2m
Author: e***r
Date:
Review: Cute and works well, nothing bad to say
Color: Purple
Size: 1m
Author: e***r
Date:
Review: Cute and works well, nothing bad to say
Color: Pink
Size: 1m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.