Author: G***o
Date:
Review: Really good. Would recommend. My third time purchasing💕
Color: White
Size: 1m
Price: 127kr
| Material | Copper |
| Length | 2m |
| Color | Pink |
| Interface | Lightning |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Apple |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | Yes |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 2A |
| Power | 40W |
| SKU | re2302173935969868 |
Brand Name: JMMO
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/JMMO-sc-01485775.html
About: The latest in tech: check! Find all your current tech obsessions, from Bluetooth earphones to speakers, fans, buzzworthy beauty gadgets & beyond!
Quality: 3832070 people said the quality is very good!
Author: G***o
Date:
Review: Really good. Would recommend. My third time purchasing💕
Color: White
Size: 1m
Author: f***9
Date:
Review: Good product. Very satisfied!
Color: White
Size: 0.25m
Author: t***1
Date:
Review: this is the very soft and flixabale data cable and fast charge also easy for carring and we used for every were laptop mobilr phone macbook this is the good product i am happy
Color: Pink
Size: 0.25m
Author: J***r
Date:
Review: Good item! Nice deal! Highly recommended!
Color: White
Size: 0.25m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.