Author: N***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Really good and strong
Color: Blue
Size: 1 Pack
Price: 25kr
| Material | Copper |
| Length | 1m |
| Color | Grey |
| Interface | USB A to Lightning |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Apple |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | No |
| Peak Current (A) | 2A |
| Power | 12W |
| SKU | sw2404193511635355 |
Author: N***a
Date:
Review: Really good and strong
Color: Blue
Size: 1 Pack
Author: h***i
Date:
Review: Its a good lightning cabel
Color: Purple
Size: 1 Pack
Author: k***s
Date:
Review: Pretty and good charging
Color: Purple
Size: 1 Pack
Author: e***m
Date:
Review: Perfect, works well, like picture
Color: Blue
Size: 1 Pack
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.