Author: s***r
Date:
Review: good!👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼
Color: White
Size: one-size
Price: 14kr
| Material | ABS |
| Pattern Type | Plain |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Y2K |
| Festivals | Christmas |
| Color | White |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| Height | 0.1 cm |
| Width | 10 cm |
| Length | 10 cm |
| SKU | sb2308215393322106 |
Brand Name: STARTTOOS
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/STARTTOOS-sc-0142852609.html
Quality: 4355905 people said the quality is very good!
Author: s***r
Date:
Review: good!👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼
Color: White
Size: one-size
Author: l***a
Date:
Review: looks really good, can’t wait to use them
Color: White
Size: one-size
Author: k***m
Date:
Review: Purchased for a pirate Halloween costume and turned out great!
Color: White
Size: one-size
Author: 3***7
Date:
Review: very cool glitters, great for summer festivals
Color: White
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.