Author: d***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Actually works very well, it also has charger, got this as a gift to friend but now i need this too😭😍
Color: Black
Size: one-size
Price: 56kr
Original Price: 74kr
| Material | Glass |
| Occasion | Vacation |
| Color | White |
| Type | Mini Makeup Mirror |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Required | No |
| Batteries Included | Yes |
| Voltage | 5 V |
| Length | 8.5 cm |
| Width | 9.5 cm |
| Height | 2 cm |
| SKU | sb2402289167736704 |
Author: d***n
Date:
Review: Actually works very well, it also has charger, got this as a gift to friend but now i need this too😭😍
Color: Black
Size: one-size
Author: a***a
Date:
Review: really good and beautiful💗
Color: Pink
Size: one-size
Author: w***a
Date:
Review: very nice and perfect for travels
Color: Black
Size: one-size
Author: L***l
Date:
Review: I love this item, it’s very cute and fits perfectly!
Color: Black
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.