Author: j***a
Date:
Review: Fantastic quality and easy to use, these provide amazing ankle support specially while doing yoga
Color: Beige
Size: one-size
Price: 25kr
| Material | Polyamide |
| Composition | 100% Polyester |
| Color | Beige |
| Type | Leg Band |
| Length | 75 cm |
| Width | 7.5 cm |
| Height | 0.2 cm |
| SKU | sb2311305880315549 |
Brand Name: VBOSI
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/VBOSI-sc-0142104690.html
Quality: 5924384 people said the quality is very good!
Author: j***a
Date:
Review: Fantastic quality and easy to use, these provide amazing ankle support specially while doing yoga
Color: Beige
Size: one-size
Author: 4***2
Date:
Review: Very useful and practical. Awesome
Color: Beige
Size: one-size
Author: m***v
Date:
Review: Good quality nice
Color: Beige
Size: one-size
Author: c***2
Date:
Review: Will definitely come in handy
Color: Beige
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.