Author: d***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: super fain
Färg: Rosa
Storlek: En-Storlek
Price: 31kr
| Material | ABS |
| Color | Black |
| Power Supply | Battery Powered(Others Battery) |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | 1pc AA |
| Charger Certification | CE |
| Längd | 10 cm |
| Bredd | 2.5 cm |
| Höjd | 2.5 cm |
| SKU | sv2306181022618315 |
Author: d***a
Date:
Review: super fain
Färg: Rosa
Storlek: En-Storlek
Author: r***a
Date:
Review: رائع
Färg: Rosa
Storlek: En-Storlek
Author: a***a
Date:
Review: Very good product
Färg: Svart
Storlek: En-Storlek
Author: l***k
Date:
Review: Comfortable
Färg: Vitt
Storlek: En-Storlek
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.