Author: m***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great for cosplay and fancy dress
Color: Red
Price: 151kr
| Color | Red |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 265 g |
| Length | 60 cm |
| Crown | 57 cm |
| SKU | sb2211027471644745 |
Author: m***n
Date:
Review: Great for cosplay and fancy dress
Color: Red
Author: p***0
Date:
Review: Ma préférée au top j’adore superbe qualité 🤩
Color: Red
Author: g***a
Date:
Review: Bella … però arriva tutta deformata ………..😣😣😣😣😣
Color: Red
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.