Author: A***a
Date:
Review: As described! Works well, thank you!
Color: White
Size: 2m
Price: 101kr
| Material | Copper |
| Length | 2m |
| Color | Pink |
| Interface | Lightning |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Apple |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | Yes |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | No |
| Peak Current (A) | 2.4A |
| Power | 12W |
| SKU | re2302170230807032 |
Brand Name: JMMO
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/JMMO-sc-01485775.html
About: The latest in tech: check! Find all your current tech obsessions, from Bluetooth earphones to speakers, fans, buzzworthy beauty gadgets & beyond!
Quality: 5597248 people said the quality is very good!
Author: A***a
Date:
Review: As described! Works well, thank you!
Color: White
Size: 2m
Author: D***a
Date:
Review: Very cute looking and practical very nice.
Color: Pink
Size: 2m
Author: 3***6
Date:
Review: Perfect
Color: White
Size: 0.25m
Author: h***7
Date:
Review: Amazing! I am wearing them almost every day! Will buy again
Color: Purple
Size: 1m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.