Author: m***s
Date:
Review: pretty cool wig you can use for cosplay needs styling ofc but that's with all of them.
Color: Green
Price: 99kr
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Green |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 156 g |
| Length | 32 cm |
| Crown | 57 cm |
| SKU | sb2207275623153158 |
Author: m***s
Date:
Review: pretty cool wig you can use for cosplay needs styling ofc but that's with all of them.
Color: Green
Author: x***y
Date:
Review: I give this 4 out of 5 because the wig is so light green it’s barely showing green. Not shiny though which is good. Just wish it was more like the green in the photo.
Color: Green
Author: r***a
Date:
Review: fera le job pour le déguisement peut même se porter dans les 2 sens 🤣
Color: Green
Author: a***7
Date:
Review: a franja veio no tamanho certo, nem foi preciso arranjar.
Color: Green
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.