Author: I***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: cutee doesn't suit my face shape but still love it, looks just like In the picture (please like)
Color: Brown
Price: 142kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 149 g |
| Length | 32 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2302280470991113 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: I***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: cutee doesn't suit my face shape but still love it, looks just like In the picture (please like)
Color: Brown
Author: p***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: really good quality, kinda small
Color: Brown
Author: J***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great quality with great price
Color: Brown
Author: c***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good quality for price, fits daughter lovely for cosplay
Color: Brown