Author: s***h
Date:
Review: Look great going to use it for leave in conditioner this bottle will look much better sitting out than the original one
Color: Teal Blue
Size: one-size
Price: 43kr
| Material | ABS |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Batteries Included | No |
| Type | Hair Cutting Tools |
| Height | 25 cm |
| Width | 6 cm |
| Length | 6 cm |
| SKU | sb2206246992754003 |
Author: s***h
Date:
Review: Look great going to use it for leave in conditioner this bottle will look much better sitting out than the original one
Color: Teal Blue
Size: one-size
Author: K***y
Date:
Review: I have been eyeing this up for a long time and I finally caved in, and I don’t regret it. It’s so handy and can be used for so many different things! Good purchase, I use them most days, I recommend. PLEASE PLEASE PLEASE HELP ME OUT AND LEAVE A LIKE🥺
Color: White
Size: one-size
Author: o***s
Date:
Review: Perfect ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Color: Purple
Size: one-size
Author: n***0
Date:
Review: It’s same as photo and works really well. My third time buying it.
Color: Gold
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.